Biz Kimiz?
Ehulya.com 2021’de bir Türk kadının ve Türklük inancı uğruna, ülkesine ve insanlığa faydalı olmak inancıyla yola çıkarak Henlya Firmasının altında yeni kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Kadın gözüne dayalı olarak müşterilerimize yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyalar hazırladık. Ayrıcalıklı bir özelliğimiz ise ülkemizin üretim kapasitesinde kendini dünyaya ispatlamış üreticilerin yanı sıra, kendilerini büyütmek ve yeni markalaşmaya adım atan küçük ölçekli üreticileri müşterilerimizle buluşturmak. Her müşterimiz bizim için Özel Müşteri Kapsamında olup %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalar ile buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, el yapımı, teknoloji, ev/bahçe kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla müşterilerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Ve Güvenirlilik
Ehülya olarak önceliğimiz, üyelerimizin güvenini uzun vadeli olarak kazanmak, mutlu alışveriş yapmalarını sağlamak. Üyelerimize Henlya Firması güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güvenli Ve Zamanında Teslimat
İstanbul içinde elimizden geldiğince hızlı teslimat yapıyoruz, İstanbul dışında ise ekibimiz ve çalışma arkadaşımız kargo firması ile belirlenen tarihte güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

İade Kolaylığı
Müşterilerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*